اجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیرازاجاره باغ در قلات شیراز

اجاره باغ در قلات شیراز

شیراز/قلات
کد: 291
نوعویلاتخت 4ظرفیت 8اتاق 2

پیشنهاد ویژه ایران مبله برای تعطیلات آخر هفته: smile

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که دوست داشته باشید یک آخر هفته خاص در کنار عزیزانتان در یک محیط امن و راحت داشته باشید و بخواهید از لحاظ پوشش راحت باشید و فقط خودتان در آن منطقه خوش آب و هوا و سرسبز مستقر باشید ولی در مکان های عمومی این امر تقریبا امکان پذیر نیست و تنها در باغ های شخصی این امکان وجود دارد. خیلی از افراد هستند که باغ شخصی ندارند از این رو تیم ایران مبله علاوه بر اجاره منزل مبله شیراز، تعدادی باغ را تجهیز کرده و تمامی امکانات رفاهی اعم از مبلمان، فرش، تخت خواب، لوازم آشپزخانه و... را در این باغ ها قرار داده و در اختیار مسافران گذاشته است. شما میتوانید با پرداخت مبلغ منصفانه ای برای یک شب این باغ را اجاره کرده و از امکاناتش استفاده کنید. باغ مبله در شیراز اکثرا دارای استخر روباز و استخر آب گرم هستند که میتوانید متناسب با فصل و میزان گرمی و سردی هوا میتوانید از این استخر ها استفاده کنید. فضای این باغ ها زیبا و گل کاری شده هستند و میتوانید از محیط دلنشین این باغ ها لذت ببرید.


آیا اجاره باغ جهت مجالس در شیراز نیز هست؟

باید بگویم بله. اما نه هر باغی که انتخاب کنید تنها تعدادی از باغ های مبله این امکان را دارند. اگر قصد گرفتن مجلسی را دارید با راهنمایی گرفتن از اپراتور مربوطه میتوانید از موقعیت و مشخصات این باغ ها اطلاعات کسب کنید. بعضی از این باغ ها محدودیت تعداد دارند اما بعضی دیگر ندارند که باز هم برای اطلاع از این امکانات حتما از اپراتورهای ایران مبله کمک بگیرید تا به مشکل برخورد نکنید.  باغ هایی که برای مجالش اجاره داده میشود به این معنا نیست که تجهیزات خاص مجالس را دارا باشد و فقط باغ با امکانات متعارف در اختیار شما قرار میگیرد و وسایل خاص مورد نیاز مانند صندلی را خودتان باید تهیه کنید. لازم به ذکر است که یک دست مبلمان در باغ وجود دارد. به طور کلی باید حواستان باشد که سر و صدا در حد معقول باشد و نباید هیچ گونه مزاحمتی برای باغ های اطراف ایجاد کنید.

اجاره باغ مبله شیراز:

افراد به دلایل متعددی تمایل دارند که از باغ بجای منزل استفاده کنند که این دلایل میتواند استفاده از یک محیط سرسبز و دلباز باشد، میتواند استفاده از استخر به صورت خصوصی باشد، میتواند استفاده از محیط بزرگ تر از خانه برای افراد با تعداد بالا و یا دلایل متفات دیگر باشد. این باغ بسیار زیبا در محدوده قلات واقع شده که این منطقه از مناطق زیبا و سرسبز اطراف شیراز است و در ادامه در مورد این منطقه، اطلاعات لازم و کافی را در اختیارتان میگذارم. این باغ مبله شیراز دو خوابه بوده و در هر اتاق خوابش یک تخت دبل وجود دارد. لازم به ذکر است که تعدادی رخت خواب نیز در این باغ قرار دادیم برای افرادی که تعداد بیشتری دارند اما برای تعداد بالاتر باید با خودتان وسیله خواب بیاورید که باز هم لازم است این امر را نیز با اپراتورها در میان بگذارید تا بتوانید با خیال راحتتری برنامه ریزی کنید برای وسایلی که لازم است با خود به باغ حمل کنید. سالن این باغ مبله شده و تجهیز است، آشپزخانه کامل برای رفع نیاز آشپزی در حد معمول را دارد. خوب است بدانید این باغ دارای آشپزخانه بسیار تجهیز است زیرا همانطور که در عکس ها مشاهده میکنید ماشین لباسشویی و ماکروفر را علاوه بر موارد ضروری دارا است. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام تمیز نیز در این مجموعه وجود دارد. وقتی از ساختمان خارج شوید با محیطی سرسبز و گل کاری شده مواجه میشوید همچنین در محوطه این باغ آلاچیق زیبایی وجود دارد که میتوانید در آن بنشینید و از محیط زیبای باغ لذت ببرید. این باغ اجاره ای در شیراز دارای استخر سر پوشیده و آب گرم میباشد که میتوانید در فصول مختلف از این اسخر و آب تنی در آن استفاده کنید.

اطلاعاتی در مورد قلات:

قلات محله ای است در نزدیکی شهر شیراز که از شمالی ترین قسمت شیراز که شهرک گلستان میباشد باید به سمت سپیدان بروید و در فاصله 15 تا 20 دقیقه ای از شهرک گلستان به قلات میرسید. این محدوده یک روستا است که به واسطه پوشش گیاهی بسیار زیبا و سرسبز و وجود آبشار در این منطقه، مورد توجه گردشگران قرار گرفته. اگر به خانه های کاه گلی و قدیمی نیز علاقه داشته باشید میتوانید در قلات از این خانه ها نیز دیدن کنید. سفره خانه ها و رستوران های متعددی نیز در این منطقه وجود دارد که آماده خدمات از صبح تا شب هسنتد. اما باغ مبله در شیراز از این قسمت جدا بوده و در بافت روستایی اش قرار ندارد.


مقرراتی که در اجاره روزانه باغ شیراز باید رعایت کنید:

 • ساعت تحویل 14 و تخلیه 13 میباشد و باز هم این ساعت در باغ های مختلف فرق دارد که این امر را از اپراتور سوال کنید.
 • جهت رزرو نصف کل مبلغ را به عنوان بیعانه پرداخت کنید.
 • کلید درب باغ به شما تحویل داده میشود که بعد از رزرو اپراتور، آدرس و مشخصات لازم برای تحویل را در اختیارتان میگذارد.
 • به یاد داشته باشید که یک کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید.
 • به زمان تخلیه دقت کنید زیرا تاخیر در تخلیه شامل اضاف پرداخت میشود.
 • در زمان تخلیه کلید را تحویل داده و کارت شناسایی خود را پس بگیرید.

مشاهده میکنید که قوانین حاکم بر اجاره باغ با منزل مبله شیراز یکی میباشد.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • پارکینگ
 • چایی ساز
 • مایکروفر
 • یخچال
 • لباسشویی
 • ظروف آشپزخانه
 • LCD
 • نگهبانی
 • گیرنده دیجیتال
 • اسپیلت
 • استخر گرم
 • آلاچیق
 • آب نما
 • گل آرایی
 • سرویس فرنگی

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما