اجاره سوییت در بلوار سیبویه شیرازاجاره سوییت در بلوار سیبویه شیرازاجاره سوییت در بلوار سیبویه شیرازاجاره سوییت در بلوار سیبویه شیرازاجاره سوییت در بلوار سیبویه شیراز

اجاره سوییت در بلوار سیبویه شیراز

شیراز/شهرک سیبویه
کد: 333
نوعسوئیتتخت 2ظرفیت 5اتاق 1

اطلاعاتی در مورد شهر دلنشین و زیبای شیراز:

این شهر باستانی و زیبا از زمان های پیشین به دلیل جذابیت ها و آب و هوای مطبوع و چهار فصلش مورد توجه بسیاری از پادشاهان قرار داشته و وجود اماکن باستانی و باغ های دیدنی این شهر نشان از این موضوع دارد. باغ عفیف آباد، باغ ارم، باغ تخت، باغ جهان نما، باغ دلگشا، نارنجستان قوام، باغ خلیلی، باغ مشیری نو، باغ صفا و ... از جمله این باغ ها هستند. وجود آرامگاه حافظ و سعدی در شیراز و تخت جمشید در مرودشت شیراز از معروف ترین اماکنی است که هر ساله مسافران زیادی را جذب خود میکند. وجود حرم مطهر احمدبن موسی، شاهچراغ از دیگر جاذبه های این شهر است. شیراز علاوه بر جاذبه های دیدنی و گردشگری میزبان مسافرانی است که به هدف درمان تحت نظر پزشکان بنام ایران و در بیمارستان های مجهز، به شیراز سفر میکنند. مسافرانی که به این شهر سفر میکنند همگی برای آرامش خیال شان به اسکان در منزل مبله شیراز نیاز دارند. از این رو ما در ایران مبله برای رفع این نیاز تعدادی واحد مبله در شیراز و سایر شهر های ایران در نظر گرفتیم که شما میتوانید با راهنمایی هایی که اپراتورهای ما در اختیار شما میگذارند با توجه به سلیقه تان، منزل مورد نظرتان را انتخاب و برای رزرو اقدام کنید. شماره اپراتورهای زیر هر عکس وجود دارد و میتوانید با آنها تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

اطلاعاتی در مورد خیابان سیبویه شیراز:

این خیابان از خیابان های قدیمی شیراز است. از نظر موقعیت مکانی جز مناطق نوساز و لوکس نیست اما برای آنهایی که میخواهند به شاهچراغ نزدیک باشند مناسب است. در ضمن این واحد نسبت به منزل مبله در شیراز های دیگر قیمت پایینتری دارد و اگر می خواهید در قیمت صرفه جویی کنید این منزل انتخاب درستی برای شماست. در نزدیکی این منزل، محله ای است بنام شیشه گری که از قدیم به ساخت شیشه مشغول بودند و به همین دلیل اینگونه نام گذاری شده. هنوز هم در این محله شیشه گری میکنند و مغازه های شیشه فروشی بسیاری در آنجا وجود دارد.

اجاره منزل مبله در شیراز:

این منزل یک خوابه در طبقه فوقانی یک منزل حیاط دار واقه شده ولی درب مجزا دارد و درب از ساختمان میباشد. باید در نظر داشته باشید که این منزل حدودا 15 الی 16 عدد پله دارد. پارکینگ برای این واحد در نظر گرفته نشده ولی جلوی خانه جا برای پارک وجود دارد. در اتاق خواب این منزل یک تخت دبل قرار گرفته، سرمایشش کولر آبی و گرمایشش بخاری میباشد. این ملک تمامی امکانات را داراست، آشپز خانه مجهز، سرویس بهداشتی و حمام تمیز، سالن مبله شده کامل از جمله امکانات این منزل میباشد.


قوانینی که باید در رزرو سوئیت مبله شیراز رعایت کنید:

 • ساعت تحویل 14 و تخلیه 13 میباشد.
 • برای رزرو منزل باید حداقل یک شب را به عنوان بیعانه واریز کنید و کنسلی به هر دلیلی با توجه به قوانین شامل کسر هزینه میشود.
 • به همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر الزامی میباشد
 • بعد از تحویل کلید باید مبلغ باقی مانده را تسویه کنید
 • از آوردن مهمان بدون هماهنگی مالک اجتناب کنید

ایران مبلهاقامت خوبی را برایتان آرزومند است.

در طول اقامت تان می توانید از آرامگاه سیبویه دیدن کنید.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

 • سرویس فرنگی
 • یخچال
 • کولر آبی
 • ظروف آشپزخانه

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما