اجاره منزل دربست در شهرک گلستاناجاره منزل دربست در شهرک گلستاناجاره منزل دربست در شهرک گلستاناجاره منزل دربست در شهرک گلستاناجاره منزل دربست در شهرک گلستان

اجاره منزل دربست در شهرک گلستان

شیراز/تمام محله های شیراز

روزانه300000 تومان

کد: 293
نوعدربستتخت 6ظرفیت 8اتاق 3

اطلاعاتی در مورد منزل مبله در شیراز:

شیراز به دلیل ورود حجم زیادی از مسافران، نیاز به اسکان به صورت اساسی دیده میشود. تعدادی از افراد تمایل دارند در هتل اقامت کنند اما تعداد زیادی از مسافران برای راحت تر بودن، به صرفه بودن و امکان آشپزی، اقامت در منزل مبله شیراز را انتخاب میکنند. این خانه سه خواب بوده و برای افرادی که تعداد زیادی دارند مناسب تر است. این واحد در هر اتاق خوابش یک تخت دبل دارد یعنی در مجموع 6 تخته است. این واحد در یک خانه دو طبقه قرار دارد که هر دو واحد جهت اجاره روزانه گذاشته شده است. هر دو منزل مشابه هم هستند و تنها تفاوتشان در رنگ مبلمانش هست. واحد طبقه همکف ورودیش از حیاط هست و طبقه بالا ورودیش از سمت دیگر و درب از ساختمان هست. از حیاط میشود برای پارک ماشین استفاده کنید. این سوئیت مبله شیراز کاملا مبله شده، دارای آشپزخانه کامل برای آشپزی، اتاق خواب های کامل و درای تخت خواب دبل میباشد، سرویس ایرانی،فرنگی و حمام  تمیز نیز دارد. ایم ملک در شهرک گلستان واقع شده که در ادامه اطلاعاتی در مورد این منطقه به شما میدهیم.

اطلاعاتی در مورد موقعیت مکانی شهرک گلستان شیراز:

شهرک گلستان یک شهرک است در شمالی ترین نقطه شیراز. در این شهرک مغازه های زیادی است که نیاز شما را از خارج شدن از این شهرک برطرف میکند اما به طور کلی این شهرک تا مرکز شهر فاصله دارد که اگر برای رفت و آمد از بزرگراه حسینی الهاشمی استفاده کنید میتوانید به سرعت و به آسانی به نقاط مختلف شهر نقل مکان کنید. شهرک گلستان به شهر صدا نزدیک است و اگر قصد رفتن به باغ های صدرا یا بیمارستان پیوند کبد در صدرا را دارید این منزل گزینه مناسبی است. در نزدیکی این شهرک مجتمع بزرگ خلیج فارس واقع شده که تمامی نیاز شما را برطرف میکند. این مجتمع تجاری دارای هایپر استار است که میتوانید مواد خوراکی مورد نیازتان را از آنجا برطرف کنید، تعداد زیادی مغازه فروش پوشاک، کفش و... دارد. این مجتمع بزرگ و کارا یک شهر بازی خوب داره که بیشتر بازی هایش کامپیوتری هستند اما بازی های غیر کامپیوتری هم دارد. لازم به ذکر است که برای بازی بولینگ و بیلیارد نیز میتوانید در این مجتمع به تفریح بپردازید. این مجتمع تعدادی سالن سینما راه اندازی کرده و حتی قابلیت دیدن فیلم های سه بعدی نیز در این سالن ها امکان پذیر است. در شهرک گلستان نمایشگاه بین لمللی برگذار میشود و مسافرانی که در نمایشگاه سالن دارند و یا افرادی که برای دیدن از نمایشگاه به این شهر سفر میکنند میتوانند از اینآپارتمان مبله شیراز استفاده کنند.

آنچه لازم است در مورد شیراز و جاذبه هایش بدانید:

شهر زیبای شیراز جاذبه های فراوانی دارد از جمله این جذابییت ها: آرامگاه حافظ، آرامگاه سعدی، بازار وکیل، باغ عفیف آباد، باغ ارم، باغ دلگشا، باغ تخت، ارگ کریم خان و ... میباشد. شهر زیبا و دلنشین شیراز به واسطه آب و هوای چهار فصل و مطبوعش همه ساله به ویژه در فصل بهار و مشخصا در ماه اردیبهشت گردشگران زیادی را جذب خود میکند. تعداد زیادی از افراد به هدف زیارت حرم احمدبن موسی، شاهچراغ به این شهر سفر میکنند. قابل ذکر است که شیراز نه تنها جاذبه های گردشگری دارد بلکه افراد برای درمان نیز این شهر را مقصد خود برای سفر انتخاب میکنند. ایران مبلهمیزبان شماست در شهر رویایی شیراز.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 8 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • چایی ساز
  • سرویس فرنگی
  • یخچال
  • آسانسور
  • کولر آبی
  • ظروف آشپزخانه
  • LCD

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما