اجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهاناجاره منزل مبله در خاقانی اصفهان

اجاره منزل مبله در خاقانی اصفهان

اصفهان/خاقانی

روزانه350000 تومان

کد: 249
نوعآپارتمانتخت 2ظرفیت 4اتاق 1

اجاره منزل مبله در اصفهان:

شهر زیبا و پر طرفدار اصفهان که تقریبا در مرکز ایران واقع شده همه ساله و در تمام فصول سال میزبان مسافران زیادی از نقاط مختلف جهان می باشد. آثار باستانی این شهر بی همتاست و اسرار زیادی را در دل خود پنهان کرده که حتی امروزه با افزایش آگاهی و پیشرفت علم هنوز هم محققان نتوانسته اند به اسرار مرموز این آثار پی ببرند. اگر به این شهر زیبا و پر رمز و راز سفر نکرده اید حتما در یکی از فرصت های پیش رو، به این شهر سفر کنید و آثار زیبا و جذابش را از نزدیک ببینید. افرادی که به این شهر سفر می کنند برای اسکان نیاز به خانه روزانه اصفهان دارند. ما در ایران مبله سعی کردیم به سلایق و توان مالی مختلف، احترام بگذاریم و منازل مبله مان را در نقاط مختلف تجهیز کنیم تا افراد بتوانند منزل مورد سلیقه خود را از بین واحد های دیگر انتخاب کنند و سفری خاطره انگیز را در ذهن خود و عزیزانشان رقم بزنند.

منزل مبله اصفهان خیابان خاقانی:

این منزل شیک در خیابان خاقانی واقع شده و این محدوده مکانی از مناطق خوب شهر اصفهان است. این منزل 1 خواب است که در کنارش یک سوئیت مبله می باشد. این سوئیت هم به صورت جداگانه اجاره داده می شود و هم به همراه واحد یک خواب.

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • سرویس فرنگی
  • یخچال
  • کولر آبی
  • ظروف آشپزخانه
  • LCD
  • گیرنده دیجیتال

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما