اجاره منزل مبله در شهدای خواجو اصفهاناجاره منزل مبله در شهدای خواجو اصفهاناجاره منزل مبله در شهدای خواجو اصفهاناجاره منزل مبله در شهدای خواجو اصفهاناجاره منزل مبله در شهدای خواجو اصفهان

اجاره منزل مبله در شهدای خواجو اصفهان

اصفهان/شهدای خواجو

کد: 331
نوعدربستتخت 2ظرفیت 4اتاق 1پارکینگ حیاط دارد

اجاره منزل مبله در اصفهان شهدای خواجو:

اصفهان یکی از شهر های پر طرفدلر ایران است. این شهر در سال میزبان مسافران زیادی است. این مسافران برای اسکان نیاز به منزل دارند از این رو ما در ایران مبله تعداد زیادی منزل در نقاط متفاوت شهر در نظر گرفتیم و امکانات رفاهی مناسب را در آن قرار دادیم. این منزل واحد 300 متری دربست ویلایی واقع در خیابان شهدای خواجو و دارای سرویس ایرانی و فرنگی می باشد. حیاط این مجموعه مناسب برای افرادی که منزل حیاط دار دوست دارند می باشد. شما می توانید ماشین خود را در حیاط این منزل پارک کنید و با خیال آسوده بخوابید اما در نظر داشته باشید که این منزل برای افراد با تعداد زیاد مناسب نمی باشد زیرا این منزل مبله اصفهان فقط دارای یک اتاق خواب می باشد و ظرفییت تعداد بالا را ندارد.

امکانات اپارتمان روزانه در اصفهان:

این منزل زیبا و سنتی دارای: 1 اتاق خواب که درونش یک تخت دو نفره قرار داده شده است و سالنی بزرگ و مبله شده شیک دارد. در مجموع این واحد 300 متر است و همان طور که گفته شد حیاط این خانه برای پارک ماشینتان مناسب است. سالن این منزل مبله شده کامل میباشد و تلوزیون آن قابل استفاده می باشد. این منزل روزانه در اصفهان قبل و بعد از هر مسافر تمییز می شود و از بابت تمیزی می توانید آسوده خواطر باشید. برای افرادی که نمی توانند از سرویس ایرانی استفاده کنند، سرویس فرنگی نیز گذاشته شده.

نحوه رزرو خانه برای مسافر در اصفهان:

برای رزرو باید منزل انتخابی خود را با اپراتور هماهنگ کنید بعد از اینکه اپراتور از خالی بودن منزل انتخابی شما در روز دلخواه شما مطمئن شد، به شما اطلاع می دهد و شما می بایست برای رزرو مبلغ یک شب را به عنوان بیعانه پرداخت کنید. بعد از پرداخت و فرستادن فیش برای اپراتور، خانه انتخابی رزرو شده و اطلاعات تحویل را از اپراتور دریافت می کنید. در روز تحویل آپارتمان مبله اصفهان، بعد از دریافت کلید، باید مابقی وجه تسویه شود. لازم به ذکر است که ساعت تحویل 14 و تخلیه 13 می باشد و در صورتی که هر ساعت دیگری واحد را تحویل بگیرید، موظف هستید که ساعت 1 بعد از ظهر، نسبت به تخلیه،، اقدام کنید. اگر شرایط شما به طریقی هست که باید زمان بیشتری را در منزل سپری کنید می توانید از ساعت 13 تا 18 با پرداخت نصف مبلغ یک شب( نیم بها) اسکان خود را تمدید کنید.

 

 

شرایط ملک

اجاره این ملک  دایم میباشد و ظرفیت پذیرایی از - مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • سرویس فرنگی
  • یخچال
  • کولر آبی
  • ظروف آشپزخانه
  • LCD
  • میز آرایشی
  • گیرنده دیجیتال

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما