اجاره آپارتمان مبله در تهران کد TI04

اجاره آپارتمان مبله در تهران کد TI04

 

همانطور که می دانید ایران از نظر جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار غنی می باشد، تا آنجا که رتبه پنجم جاذبه طبیعی جهان را ازان خود کرده است، اما درآمد حاصل از این صنعت، صنعت گردشگری رتبه قابل عرضی در جهان ندارد، یکی از دلایل این موضوع ناشناخته ماندن این اماکن می باشد، ایران مبله تیم خدمات گردشگری سعی دارد قدمی، هرچند کوچک در جهت توسعه گردشگری بردارد، به همین منظور آرشیوی از تمام نقاط دیدنی ایران جمع آوری کرده است که شما می توانید با دیدن این آرشیو به راحتی مقصد مورد علاقه خود را انتخاب کنید و برای تهیه بلیط و رزرو سوئیت با ما تماس بگیرید.

تهران پایتخت ایران به دلیل شرایط سیاسی و اقتصادی سالانه میزبان مسافران زیادی از ایران و جهان است، علی رقم باور عمومی که تهران را شهری تاریخی نمی دانند باید گفت که جنوب تهران، روزگاری با نام ری پایتخت سرزمین پارس بوده است، اما خب به سبب برج ها و اماکن مدرن همچون برج میلاد، برج آزادی، پل طبیعت که شهرت جهانی دارند، این باور زیاد هم غیر منطقی نیست، تهران علاوه بر جاذبه های تاریخی بسیاری که دارد به دلیل هوای آلوده و گسترش صنعت تشدید کننده این آلودگی، دست به ساخت جاذبه های طبیعی در خود شهر تهران زده است که معروف ترین آن دریاچه چیتگر می باشد، ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که با اجاره آپارتمان مبلهدر نزدیکی هر یک از این اماکن که بخواهید سکونت داشته باشید، تهران با آمار بیشترین اتباع خارجی در خود رستوران های مجللی به نمایندگی هر کشور در خود دارد که به شما شانس امتحان غذاهای ایتالیای، چینی، ترکی و ... می دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تازه ترین خبرها

رستوران طوبی

رستوران طوبی

رستوران طوبی در معالی آباد شیراز روبه روی پارک ملت واقع شده ویکی از رستوران های خوب این منطقه به حساب میاد. قیمت تقریبا بالا/...
سورتمه دربند

سورتمه دربند

سورتمه دربند تهران آدرس:دربند شماره تلفن:021-24557
جاده جهان کیش

جاده جهان کیش

جاده جهان کیش یکی از اماکن تفریحی کیش است که مکانی مناسب برای دوچرخه سواری و رانندگی آرام میباشد
چهلستون اصفهان

چهلستون اصفهان

چهل ستون از بناهای تاریخی و معروف شهر اصفهان هست که دیدنشو بهتون پیشنهاد میکنم.