اجاره آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F03

اجاره  آپارتمان مبله در فرهنگ شهر F03

 

ما با ارائه یک پکیج کامل تفریحی گردشگری افتخار این را داریم که در سفر همراه شما باشیم، شما می توانید با اعتماد به ما بدون هیچ دغدغه ای سفر کنید، ایران مبله در جهت ایجاد اسکان در همه شهر ها به اجاره روزانه منزل پرداخته است، شما در هر شهری که قصد اقامت داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید و نسبت به اجاره آپارتمان مبله دلخواه خود اقدام کنید. برای تماس با ما می توانید درتلگرام و سایت ما عضو شوید و ازتخفیف ها نیز بهرمند شوید.

اگر کنجکاو هستید قدمت و تاریخ ایران را بدانید حتما باید به شیراز سر بزنید و اجازه دهید پدر ایران کوروش بزرگ به شما نشان دهد که تمدن ایران چندهزار سال دارد، به تخت جمشید، میراث گرانقدر هخامنشیان  بروید و کاخی که اسکندر مقدونی هم نتوانست پایه هایش را سست کند به نظاره بنشینید. به شهر ادب و فرهنگ که پا نهادین نزد حضرت حافظ بروید و در کنار سعدی، شعری از گلستانش بخوانید.

 

نمای عکاسی شده از پذیرایی

 

اجاره اپارتمان لوکس در شیراز

نمای عکاسی شده از اتاق خواب

اجاره اپارتمان لوکس در فرهنگ شهر شیراز

نمای عکاسی شده از اشپزخانه

اجاره اپارتمان

 

منزل F03، منزلی دوخواب با امکانات کامل جهت اقامت روزانه، هفتگی و یا ماهانه میباشد. این منزل دارای دو سرویس خواب 2 نفره می باشد، که با ملحفه و روبالشتی و لحاف تمیز و بسیار شیک همانطور که در عکس میبینید، تحویل شما عزیزان می گردد. آشپزخانه مجهز به اجاق گاز روکار، یخچال، فریزر، ظروف مورد نیاز جهت آشپزی و سرو غذا و  .... می باشد. امکانات موجود در حال و پذیرایی منزل: یک دست مبلمان هفت نفره ترک، میز نهارخوری 4نفره ،LCD  و همچنین قالی 12 متری می باشد. این منزل دارای پارکینگ مجهز به درب برقی می باشد و این ساختمان دارای آسانسور هست که جهت معلولین، بیماران و افراد مسن اقامت مطلوب و راحتی را فراهم می آورد. ساختمان دارای نگهبانی 24 ساعته می باشد. برای اجاره روزانه منزل در تمام شهر ها با ما تماس بگیرید.

نمای کلی اپارتمان فرهنگ شهر

اجاره آپارتمان لوکس شیراز

 

 

 

 

 

تازه ترین خبرها

اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران کد TPK05

اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران کد TPK05

اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران کد TPK05 شماره تلفن:+989195853747 1خواب-دوتخته-میز آرایشی-پارکینگ-آسانسور
اجاره منزل مبله لوکس در باغ دریاچه اصفهان کد EBH02

اجاره منزل مبله لوکس در باغ دریاچه اصفهان کد EBH02

منزل مبله لوکس در باغ دریاچه اصفهان کد ED02 شماره تماس:09367606400 دوبلکس/دوخواب/مبله شده/چهرتخته/میزناهارخوری چهارنفره/کولر/بخاری
اجاره منزل مبله در شیراز  کد H04

اجاره منزل مبله در شیراز کد H04

3خوابه/5تخت/پارکینگ/شوفاژ/لوکس/آدرس:همت جنوبی کوچه 19/شماره تماس:09357157077
اجاره روزانه آپارتمان مبله شیراز

اجاره روزانه آپارتمان مبله شیراز

2خوابه/4 تخت/شهرک گلستان