اجاره آپارتمان مبله در محمودیه تهران کد TME03

اجاره آپارتمان مبله در محمودیه تهران کد TME03

 

اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در تهران با بهترین امکانات رفاهی و راحت ترین دسترسی به خطوط مترو و اتوبانهای مجاور و نمایشگاه های بین المللی برای اقامت مهمانان عزیز و گرامی، واحدها به صورت سوئیت، یک خوابه، دوخوابه و دوبلکس آماده اجاره میباشند، با ما همراه باشید در کانال ایران مبله .
شما برایاجاره منزل مبله در تهران و یا هر نقطه دیگری از ایران عزیزمان کافی است در سایت و کانال ماعضو شوید، و برای  رزرو آپارتمان مبله با اپرانورهای مورد تایید ما تماس بگیرید. علاوه بر این شما میتوانید با دیدن آرشیو اماکن گردشگری به راحتی برنامه ای مهیج برای روزهای سفر خود بچینید.
محمودیه نام منطقه ای مرفه‌نشین در شمال  تهران است که از شمال به  زعفرانیه و از جنوب به بزرگراه چمران و چهارراه پارک وی، از شرق به خیابان ولی‌عصر و اراضی حاج محمود کشتکار و از غرب به محله اوین سعادت آباد محدود می‌شود. منطقه محمودیه تا حدودی به تجریش نزدیک است
در منطقه محمودیه خانه‌هایی در خانه هایی  پهناور و وسیع با باغ‌هایی زیبا، آمیخته با معماریِ غنی به چشم می‌خورد و این محله در مقایسه با محله‌های مشابه مانند الهیه و نیاوران، دارای خانه های کمتری با چشم‌انداز مدرن و پر زرق و برق است، در محمودیه از قدیم عمارت‌های باغ‌مانند و سرسبز مورد توجه بوده است.

 

 

 

 

منزل مبله تهران

 

اجاره منزل مبله در تهران

 

 

اجاره آپارتمان مبله در تهران

 

 

اجاره اپارتمان مبله تهران

 

 

تازه ترین خبرها

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

واحد مبله لوکس در میدان فرهنگ سعادت آباد تلفن رزرو:+989198791445
رستوران برنتین

رستوران برنتین

این رستوران فضای بسیار زیبا و غذای خیلی خوشمزه داره. آدرس: شیراز بلوار ستارخان مقابل ۲۰ متری نمازی، نبش کوچه ۱۲
قلات

قلات

قلات منطقه ای گردشگری زیبا در 20 کیلومتری شیراز