اجاره باغ مبله در صدرا شیراز کد BS01

اجاره باغ مبله در  صدرا شیراز کد BS01

 

ایران مبله بعد از ارائه خدمات در زمینه اجاره آپارتمان مبله و اسکان در سراسر ایران هم اکنون با اجاره باغ و ویلا در منطقه های خوش آب و هوای گویم، صدرا، قلات، خان زنیان در خدمت شما دوستان میباشد. شما در هر منطقه ای از ایران که بخواهید می توانید با اجاره ویلا از ما ایام خوشی را سپری کنید. مشاهده قسمت تفرجگاه های بکر در صفحه اصلی سایت ما می تواند به انتخاب مقصد شما کمک کند.
صدرا منطقه ای خوش آب و هوا و ییلاقی در شمال غرب شیراز می باشد که ب دلیل قرار گرفتن بین دو منطقه کوهستانی باجگاه و گویم علاوه بر ییلاقی بودن، بسیار هوای پاکی دارد. راه آهن و مجتمع تفریحی، تجاری خلیج فارس از اماکن مهم نزدیک صدرا می باشد. برای گذراندن اخر هفته های خود با ما تماس بگیرید تا بهترین ویلاها را به شما پیشنهاد دهیم، ویلا استخرداربا قیمت مناسب تا ویلا لوکس، هرانچه که شما بخواهید.

نشیمن باغ پردیس صدرا BS01

 

اجاره باغ مبله

 اجاره ویلا مبله شیراز

آشپزخانه باغ پردیس صدرا BS01

 

اجاره باغ شیراز

 

استخر و محوطه باغ پردیس صدرا BS01

 

قیمت باغ اجاره ای شیرازگ

اجاره باغ استخردار شیراز

 باغ bs01 واقع در منطقه ییلاقی صدرا شیراز، فضای بزرگی پوشیده از درختان بلند دارد، ساختمانی دوبلکس با نمای چوب در وسط باغ است که در مقابل آن استخر بزرگی قرار دارد که بسیار مناسب آب تنی در فصل تابستان است، ساختمان ویلا بسیار مجهز است و دارای دو اتاق با دو سرویس خواب دو نفره می باشد. آشپزخانه مجهز به یخچال و مایکروفر، گاز، چایی ساز و ... می باشد، همه امکانات رفاهی مورد نیازتان برایتان فراهم شده است. برای اجاره ویلا در صدرا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید، ایران مبله اوقات خوشی را برای شما آرزو می کند.

                              نمای کلی باغ پردیس صدراBS01

 

اجاره باغ در شیراز

 

تازه ترین خبرها

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

واحد مبله لوکس در میدان فرهنگ سعادت آباد تلفن رزرو:+989198791445
اجاره آپارتمان مبله در جردن تهران کد  TJ01

اجاره آپارتمان مبله در جردن تهران کد TJ01

اجاره آپارتمان مبله در جردن تهران کد TJ01 شماره تماس:+989356227077 لوکس/دوخواب/یک خواب مستر/آشپزخانه مجهز به لباسشویی، مایکروفر/پارکینگ/آسانسور
اجاره منزل مبله در شیراز کد Mb03

اجاره منزل مبله در شیراز کد Mb03

اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد /2خواب/4تخت/پارکینگ/آسانسور/آشپزخانه مجهز/آدرس: شیرازمعالی آباد خیابان بهاران/شماره تماس: 09357157077