اجاره منزل مبله در تاچارا شیراز T03

اجاره منزل مبله در تاچارا شیراز T03

 

ایران مبله با هدف فراهم کردن آسایش و شرایط مطلوب سفر برای هم وطنان  عزیز تصمیم گرفته است با تهیه لیستی از تمام نقاط گردشگری ایران و امکان اجاره خانه برای مسافر ان عزیز در تمام شهرها، در خاطرات خوش شما شریک باشد. ایران مبله با اجاره سوئیت ارزان در شیراز و همچنین اجاره آپارتمان مبله لوکس در شیراز شرایط اسکان را برای تمام مردم با هر سطح اقتصادی فراهم کرده است.

با اجاره منزل مبلهدر بلوار میرزای شیرازی، می توانید از غذاهای لذیذ رستوران های زیبای این منطقه استفاده کنید، رستوران گابریک یکی از جدیدترین رستوران های شیراز،  با دکوراسیون مدرن و خاص یک پیشنهاد عالی برای طرفداران هنر و زیبایی می باشد. بلوار میرزای شیرازی در مجاورت منطقه قصرالدشت، سرسبزترین نقطه شیراز می باشد که با جای دادن باغ های زیبا در خود لقب ریه های شیراز را به خود اختصاص داده است، خانه اجاره ایدر بلوار میرزای شیرازی برای خانم های اهل خرید  فرصت بسیار مناسبی است تا از فروشگاه های معتبر معالی آباد دیدن بفرمایند.

 

پذرایی مبله با ال ای دی

اجاره آپارتمان مبله شیراز

آشپزخانه مجهز آپارتمان t03

 

اتاق خواب

اجاره منزل مبله شیراز

 

موقعیت جغرافیایی

اجاره منزل مبله شیراز

منزل دو خواب است دارای دو تخت خواب دو نفره می باشد با ملحفه و روبالشتی تمیز و ضد عفونی شده و پذیرابی بزرگ با پنجره ای رو به شهر با مبلمان و ال سی دی و لوازم نو، منزل دارای تمامی امکانات رفاهی می باشد ا ز جمله میز نهارخوری چهار نفره، کولر و پکیج، آشپزخانه مجهز به یخچال، چای ساز و ظروف مورد نیاز برای سرو غذا.

نمای کلی در یک تصویر

اجاره آپارتمان مبله شیراز

 

تازه ترین خبرها

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

واحد مبله لوکس در میدان فرهنگ سعادت آباد تلفن رزرو:+989198791445
رستوران برنتین

رستوران برنتین

این رستوران فضای بسیار زیبا و غذای خیلی خوشمزه داره. آدرس: شیراز بلوار ستارخان مقابل ۲۰ متری نمازی، نبش کوچه ۱۲
قلات

قلات

قلات منطقه ای گردشگری زیبا در 20 کیلومتری شیراز