اجاره منزل مبله در تاچارا شیراز T04

اجاره منزل مبله در تاچارا شیراز T04

 

 

خیابان میرزای شیرازی که در شمال معالی آباد و جنوب صنایع و در شرق فرهنگ شهر و غرب اراضی قصرالدشت می باشد گزینه مناسبی برای اجاره آپارتمان مبله میباشد زیرا با اسکان در این منطقه می توانید از گلخانه های زیبای قصر الدشت، فروشگاه های معتبر و بزرگ معالی آباد دیدن بفرمائید و از سرو غذا در باغ  رستوران های بسیار زیبای صنایع لذت ببرید، پیشنهاد ما برای شما باغ زیبای خوشا شیراز در صنایع می باشد.

عکس های آپارتمان مبله میرزی شیرازی شیراز کد T04

اجاره اپارتمان مبله میرزای شیرازی

اجاره منزل مبله شیراز

اجاره منزل مبله

 

 

 

آپارتمان مبله T04 دو خواب می باشد و دارای دو تخت دو نفره میباشد که مرتب رختخواب شست و شو می شود و از ملحفه و روبالشتی های تمیز استفاده می شود. منزل دارای اسپیلت می باشد که گرمای تابستان خللی در سفرتان ایجاد نکند. آقایون نگران از دست دادن تماشای برنامه های تلویزیونی نباشند، ما مبلمانی راحت و تلویزیون با دسترسی به همه کانال ها برای شما تدارک دیده ایم. برای لذت از آشپزی در سفر آشپزخانه کاملا مجهز در اختیارتون  قرار داده ایم. امنیت  آپارتمان را با نگهبانی 24 ساعته و پارکینگ با درب برقی تضمین می کنیم.

 

اجاره آپارتمان مبله شیراز

تازه ترین خبرها

اجاره منزل مبله در صادقیه تهران کد :  TS01

اجاره منزل مبله در صادقیه تهران کد : TS01

اجاره منزل مبله در صادقیه تهران کد : TS01 شماره تماس:09356227077 دو خواب/یک تخته/میزناهارخوری/مبله شده/پکیج/کولر/اشپزخانه مجهز/امکانات رفاهی کامل
اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران کد TPK04

اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران کد TPK04

اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران کد TPK04 شماره تماس:09356227077
تخت جمشید

تخت جمشید

یکی از اماکن تاریخی شیراز هست که سالانه گردشگران زیادی رو به خود جذب میکنه
کلوپ ماهی تهران

کلوپ ماهی تهران

کلوپ ماهیگیری ورزشی تهران واقع در مجتمع باملند