اجاره منزل مبله در شهرک گلستان شیرازAt01

اجاره منزل مبله در شهرک گلستان شیرازAt01

اجاره اپارتمان مبله شیراز:

با توجه به گران بودن قیمت هتل ها و به صرفه نبودن آنها ما تعدادی منزل مبله شیراز تجهیز کرده ایم و در دسترس مسافران قرار داده ایم تا بتوانیم تا حد زیادی آسایش و آرامش را به مسافران بدهیم. ما در ایران مبله سعی داریم با توجه به توان مردم به اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز بپردازیم. واحد های تجهیز شده توسط ایران مبله همگی مجهز هستند و تمامی لوازم رفاهی برای اسکان وجود دارد. اگه خواستین سفر کنید حتما از محل استقرارتون مطمئن شوید چون سر درگمی در شهر خیلی سخته و اگر با خانواده سفر کرده اید این شرایط سختتر میشه. شما میتونید به ما اطمینان کنید و قبل از حرکتتون واحد مد نظرتون را رزرو کنید.رزرواسیون توسط اپراتورهای مجرب ایران مبله انجام میشه و طبق قانون 50 درصد وجه به عنوان بیعانه گرفته میشه. تظمین وجه واریزی با ایران مبله هست و نیازی به نگرانی در این زمینه نیست.

ویژگی های آپارتمان مبله شیراز:

این خانه اجاره ای در شهرک گلستان واقع شده است. شهرک گلستان از مناطقی است که به دلیل موقییت مکانی اش دارای آب و هوای مطلوب و خنک است و میزان آلودگی در این منطقه بسیار کم است. یکی دیگر از مزییت های این خونه اجاره ای شیراز نزدیک بودنش به نمایشگاه بین المللی است. یکی از مسیر های بزرگراه حسینی الهاشمی به شهرک گلستان ختم میشود و باعث شده که مسیر شما به مناطق مختلف شهر آسان شود و در کمترین زمان ممکن به مکان مورد نظرتون برسید.

تازه ترین خبرها

حمام رهان اصفهان

حمام رهان اصفهان

حمام دو قلوی رهان از آثار دیدنی اصفهان است که در ۶ کیلومتری شهر اصفهان در محله ای به نام رهنان واقع شده.
اجاره منزل مبله لوکس در باغ دریاچه اصفهان کد EBH02

اجاره منزل مبله لوکس در باغ دریاچه اصفهان کد EBH02

منزل مبله لوکس در باغ دریاچه اصفهان کد ED02 شماره تماس:09367606400 دوبلکس/دوخواب/مبله شده/چهرتخته/میزناهارخوری چهارنفره/کولر/بخاری
اجاره روزانه آپارتمان مبله شیراز

اجاره روزانه آپارتمان مبله شیراز

2خوابه/4 تخت/شهرک گلستان
اجاره منزل مبله در پونک تهران TP02

اجاره منزل مبله در پونک تهران TP02

منزل مبله در پونک کد TPO2 شماره تماس:09359157077 دوخواب/چهارتخته/مبله شده/شوفاژ/کولر/میز ناهارخوری 6نفره/حیاط دار/