اجاره منزل مبله شیراز رودکی

اجاره منزل مبله شیراز رودکی

اجاره منزل مبله شیراز

خدمات کامل و عالیاجاره آپارتمان مبله شیراز به صورت کوتاه مدت و روزانه در اختیار شماست. این واحد واقع شده در خیابان رودکی در یکی از مرکزی ترین مناطق شیراز واقع شده منزل مبله شیراز در رودکی دسترسی بسیار آسانی به انواع اماکن تفریحی دارد. این واحد در منطقه بسیار توریستی قرار گرفته که بسیاری از هتل ها و هتل آپارتمان ها و خانه های اجاره ای در این منطقه شهر قرار گرفته رودکی درمرکز شیراز قرار گرفته و ازجمله شناس ترین محله های شیراز است که در نزدیکی خیابان زند قرار گرفته که علاوه بر نزدیکی این مکان به جاهای دیدنی شهر راز به مراکز پزشکی زیادی دسترسی دارد. همانطور که میدانید شیراز قطب پزشکی ایران هست و شما با اقامت درمنزل مبله در شیراز به راحتی میتوانید به مراکز پزشکی شیراز دسترسی پیدا کنید و همچنین اگر قصد اقامت کوتاه مدت دارید با اجاره منزل مبله در شیراز امکان سفری لذت بخش و راحت را به خود و خانواده خود بدهید .
هدف ما جلب رضایت شما مسافران عزیزی است که به دنبال آپارتمان مبله در شیراز با قیمتی ارزان و مناسب و در محیطی آرام و خانوادگی هستید.
ایران مبله را در اپلیکیشن ایران مبله و سایت ما دنبال کنید و برای مشاوره بیشتر و مطلع شدن ازقیمت منزل مبله شیراز میتوانید با تماس با مشاوران و اپراتورهای ما از سایر اطلاعات و همچنین مشاهده منازل و تصاویر بیشتر مطلع شوید.
پیشنهاد ما به شما این است کهسوییت مبله شیراز خود را رزرو کرده و بعد سفر کنید تا با مشکل مواجه نشوید خانه های اجاره ی ما از هر نظر مناسب بوده.
ما پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .
امکانات این سوئیت مبله شامل موارد زیر میباشد:

 

تازه ترین خبرها

اجاره آپارتمان مبله در مرزداران تهران کد TM02

اجاره آپارتمان مبله در مرزداران تهران کد TM02

اجاره اپارتمان مبله در مرزداران تهران کد TM02 شماره تماس:09198791445 یک خواب/دوتخته/کولر/شوفاژ/پارکینگ/اشپزخانه مجهز/
اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران کد TMD01

اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران کد TMD01

اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران کد TMD01 شماره تماس:09198070641 سه خواب-لوکس-استخر-سونا-جکوزی
اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران کد TSD01

اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران کد TSD01

اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران کد TSD01 لوکس/طبقه اول/1خواب/2تخته/مایکروفر/ویو/پارکینگ شماره تماس:+989198070641 موقعیت: http://yon.ir/kcBMw
اجاره آپارتمان مبله در شهرک نفت تهران کد TN02

اجاره آپارتمان مبله در شهرک نفت تهران کد TN02

اجاره آپارتمان مبله در شهرک نفت تهران کد TN02 1خواب-2تخته-نظافت روزانه-آشپزخانه مجهز شماره تماس:09195853747