اجاره ویلا در شمال کد 2041

اجاره ویلا در شمال کد 2041

 

 ایران مبله با رائه پکیج کاملی از خدمات گردشگری سعی دارد به هم وطنان عزیزمان کمک کند آنطور که شایسته است با اماکن طبیعی و تاریخی ایران آشنا بشوند و بتوانند از نزدیک این اماکن را ببینند، این پکیج شامل، ارائه آرشیوی کامل از اماکن تفریحی، تاریخی، تجاری و تفرجگاه های بکر کمتر دیده شده هر شهر و اجاره ویلا و باغ در اطراف این اماکن، و همچنین با عضویت در کانال مامی توانید بهترین بلیط را برای مقصد خود تهیه کنید. 

در مسیر کلاردشت روستاهای زیبای بسیاری را می بینید، کلاردشت یک دشت وسیع در دامنه رشته کوه البرز می باشد، که به قله تخت‌سلیمان، شهر عباس‌آباد در کناره دریای خزر، ‌کجور و چالوس و طالقان و کوه‌های الموت محدود می شود. در مسیر جاده چالوس به روستای زیبا و بکر مرزن آباد می رسید، از مرزن‌آباد که به سمت شرق بروید و از میان تپه‌‌های زیبایی که در بهار و تابستان پوشیده از کشت دیم کشاورزان منطقه است حدود 20 کیلومتر عبور کنید، به شهر کلاردشت که در ارتفاع بیش از 1250 متر از سطح دریا واقع شده است و حدود 25 کیلومتر از دریا فاصله دارد می‌رسید. جنگل‌های انبوه و سرسبز در اطراف این منطقه به همراه رودخانه سردآبرود و کوه‌های اطراف، کلاردشت را به یکی از قطب‌های گردشگری کشور تبدیل کرده است. رودخانه سردآبرود با آب صاف و زلالی که دارد از یخچال‌‌های طبیعی و دائمی کوه‌های اطراف و از چشمه‌‌های دائمی سرچشمه می‌گیرد. برای اسکان در کلاردشت و لذت بردن از فضای زیبا و دیدنی آن نسبت به اجاره ویلا در کلاردشت اقدام بفرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این باغ اجاره ای600 متر زمین دارد که 300 متر آن به ویلا اختصاص داده شده است، ویلا دوبلکس و دارای سه خواب می باشد، شش تخته، ولی تا 10 نفر ظرفیت دارد، شاه نشین دنج با ویو بسیار عالی به جنگل های اطراف، فاصله تا مرکز شهر کلار دشت شش دقیقه تا جنگل عباس آباد پنج دقیقه ،امکانات تکمیل دارای 1 سرویس ایرانی و 1 سرویس فرنگی، حیاط، آلاچیق ،باربیکیو و .... برای رزرو ویلا 2041 با اپراتور های ایران مبله تماس بگیرید.

تازه ترین خبرها

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

اجاره آپارتمان مبله لوکس در سعادت آباد تهران

واحد مبله لوکس در میدان فرهنگ سعادت آباد تلفن رزرو:+989198791445
رستوران برنتین

رستوران برنتین

این رستوران فضای بسیار زیبا و غذای خیلی خوشمزه داره. آدرس: شیراز بلوار ستارخان مقابل ۲۰ متری نمازی، نبش کوچه ۱۲
قلات

قلات

قلات منطقه ای گردشگری زیبا در 20 کیلومتری شیراز