دریاچه مهارلو شیراز

دریاچه مهارلو شیراز

دریاچه مهارلو(نمک):


دریاچه نمک شیراز با وسعت25000 هکتار در ابعاد 6*10 است که در بخش جنوب شرقی شهر شیراز و دریاچه بختگان قرار گرفته. این دریاچه به دلیل وجود نمک فراوان آب بسیار شوری دارد و در فصل های گرم و کم باران یکی از منابع تامین نمک ایران بشمار می آید.فرآوری نمک از این مجموعه توسط مجنوعه ای زیر نظر پتروشیمی شیراز انجام می شود. دریاچه مهارلو دو رودخانه به نام های: سلطان آباد و رودخانه خشک دریاچه مهارلو را تغذیه میکند.

مهمترین گونه پرنده که در این دریاچه وجود دارد فلامینگو است که تعدادشان در این مجموعه زیاد است.

گونه های دیگر نظیرنتجه، اردک سرسبز، مرغابی، آبچلیک، چوکا و آنقوت نیز در این مجموعه زندگی میکنند.

تصاویری از این دریاچه زیبا:

اهداف ایران مبله:

تیم ما با گرد هم آوری اپراتورهای مجرب در زمینه اجاره اپارتمان مبله شیراز در صدد آن است که اسکانراحتی را برای مسافران رقم بزند تا مسافران و گردشگران بتوانند در نهایت آرامش به گردش در شهر و بازدید از اماکن زیبای شهر پر رمز و راز شیراز بپردازند. اجاره سوئییت مبله شیراز حرفه ی ماست و سعی داریم در این زمینه از رقبا پیشی بگیریم به همین دلیل خونه روزانه شیراز تمییز با قیمت منطقی در نظر گرفته ایم.

تازه ترین خبرها

بازار مسگران شیراز

بازار مسگران شیراز

باراز مسگران شیراز واقع در محله درب شاهزاده قرار گرفته شده است ویکی از زیر مجموعه های بازار وکیل نیز به حساب می آید که..
اجاره آپارتمان مبله در شیراز،همت 1

اجاره آپارتمان مبله در شیراز،همت 1

اجاره منزل مبله در شیراز خیابان همت جنوبی/تک خواب/2 تخت/امکانات کامل و مبله شده
اجاره آپارتمان مبله در تهران کد TO01

اجاره آپارتمان مبله در تهران کد TO01

اجاره آپارتمان مبله در رودکی تهران کد To01 شماره تماس:09359157077 مبله/یک خواب/دوتخته/میز آرایشی/میز نهارخوری/آسانسور/آشپزخانه مجهز
اجاره منزل مبله در شیراز کد Mb03

اجاره منزل مبله در شیراز کد Mb03

اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد /2خواب/4تخت/پارکینگ/آسانسور/آشپزخانه مجهز/آدرس: شیرازمعالی آباد خیابان بهاران/شماره تماس: 09357157077
موزه موسیقی الهیه

موزه موسیقی الهیه

موزه زیبا و معروف الهیه در تجریش