منزل مبله شیراز، جمهوری واحد 2

منزل مبله شیراز، جمهوری واحد 2

اجاره اپارتمان مبله شیراز

این بار با ایران مبلههمراه باشید با منزل مبله شیراز در خیابان جمهوری که آپارتمان چند واحدی هست که در پست قبل یکی از موارد دو خوابه آن را معرفی کردیم. این آپارتمان مبله شیراز دارای سه اتاق خواب میباشد که در 2 اتاق خواب آن 2 تخت دبل (دو نفره) و در اتاق خواب سوم 2 تخت دبل قرار گرفته شده است.

برای مسافراان عزیزی که بین 6 تا 9 نفر هستند اجاره منزل مبله در شیراز و این واحد بسیار معقول میباشد که ظرفیتی بین 6 تا 9 نفر را دارد. ایران مبله نسبت به نیاز شما در شیراز بهترین اپارتمان مبله شیراز را برای شما مهیا میسازد تا از پرداخت هزینه های گزاف و اسکان در منازل و آپارتمان های بی کیفیت و نا امن جلوگیری کند.

امنیت منازل مبله شیراز

  یکی از مهمترین نکته برای اجاره منزل امنیت آن میباشد در شیراز سالیانه افراد زیادی در زمینه اجاره آپارتمان مبله شیراز فعالیت میکنند که متاسفانه افرادی همیشه وجود دارند که از این امر سواستفاده کرده و مشکلات بسیاری را برای مسافران بوجود می آورند. با ایران مبله شما میتوانید با امنیت کامل سفر کنید زیرا در منزل مبله شیراز ما در اکثر ساختمان ها نگهبانی 24 ساعته نیز گذاشته ایم.

تصاویر پذیرایی مربوط به واحد جمهوری 3 خواب

اجاره آپارتملن مبله شیراز

 

منزل مبله در شیراز

 

اجاره سوئیت شیراز

تصویر اتاق خواب ها

سوئیت مبله شیراز

اجاره اپارتمان مبله شیراز

سوئیت مبله شیرازسرویس بهداشتی تمیز این واحد

منزل مبله شیراز

لازمد به ذکر است که این واحد دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هر دو میباشد و برای افراد مسن مناسب است. افرادی که با خودرو شخصی سفر میکنند میتوانند از پارکینگ آپارتمان استفاده کنند

تازه ترین خبرها

اجاره منزل مبله در شیراز کد Mb03

اجاره منزل مبله در شیراز کد Mb03

اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد /2خواب/4تخت/پارکینگ/آسانسور/آشپزخانه مجهز/آدرس: شیرازمعالی آباد خیابان بهاران/شماره تماس: 09357157077
کافه گل رضاییه

کافه گل رضاییه

کافه گل رضاییه واقع در جمهوری، خیابان 30 تیر شماره تماس:09124430694
قلات

قلات

قلات منطقه ای گردشگری زیبا در 20 کیلومتری شیراز شماره تماس برای رزرو باغ و ویلا : 09172800402
اجاره منزل مبله در شیراز کد Z02

اجاره منزل مبله در شیراز کد Z02

دو خواب/ 3 تخت / آشپزخانه مجهز /پارکینگ/آسانسور/نگهبانی 24 ساعته/ آدرس: پاسداران /شماره تماس: 09357157077