کارتینگ پرند

کارتینگ پرند

کارتینگ

حتما تا حالا لذت سرعت را تجربه کردین؛ این که پا روی گاز بزارین و با سرعت در مسیری پرپیچ و خم رانندگی کنین، خیلی هیجان انگیزه. کارتینگ یکی از اون ورزش ها و تفریح های مهیجیه که می تونین با سرعت بالا رانندگی کنین و لذت ببرین.

کارتینگ یکی از مهیج ترین و جذاب ترین رشته های اتومبیلرانی می باشد که می توانید پای خود را روی پدال گاز بگذارید و لذت سرعت را در کنار دوستان خود تجربه کنید.کارتینگ رشته ی مادر در اتومبیلرانی است و شما با ماشین هایی لذت رانندگی را تجربه می کنید که ۱۲۵ سی سی است. این تفریح مهیج از 45 سال پیش وارد ایران شد و تا کنون طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده،به گونه ای که بسیاری از افراد ترجیح می دهند در روزهای تعطیل به پیست بروند و به این تفریح مهیج بپردازند.معمولا سن شروع کارتینگ در اکثر نقاط دنیا از شش یا هفت سالگی است؛ اما در ایران کلاس های آموزشی کارتینگ غالبا برای رده های سنی نوجوانان و جوانان برگزار می شود.دو اصل بسیار مهم در کارتینگ سن و وزن مراجعه کنندگان است زیرا هرچه جوان تر باشید در مسابقه از جسارت و تمرکز بالاتری برخوردار خواهید بود. وزن ایده آل راننده ی کارتینگ بین ۸۰ تا ۸۵ کیلوگرم است به این دلیل که سنگین تر بودن شما از شتاب ماشین کم می کند. حداقل وزن خودرو و راننده ای که لباس و کلاه مخصوص کارتینگ را به تن می کند، باید ۱۶۵ کیلوگرم باشد. در این میان خودرو چیزی حدود ۸۳ کیلوگرم وزن دارد. در نتیجه راننده باید ۸۰ کیلوگرم وزن داشته باشد که با لباس ها به حداقل وزن مجاز برسد.

 برای اینکه دیگر دغدغه ای برای انتخاب تفریح آخر هفته های خود نداشته باشید، عضو ایران مبله شوید و اگر مقصد تهران است، چه بهتر که عضو تهران بن شوید، در تهران بن می توانید با مشاهده انواع رستوران ها و اماکن تفریحی گردشگری بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

کارتینگ پرند تهران

پیست کارتینگ بین المللی پرند ، با یکهزارو هفتصد و بیست متر طول ، طولانی ترین پیست کارتینگ دنیاست و به خاطر داشتن تمام استانداردهای جهانی، میزبان مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور در تمامی کلاس ها می باشد.

آدرس:اتوبان تهران-ساوه ، بعد از عوارضی دوم

شماره تماس: 09195000452

کارتینگ پرند تهران

 

کارتینگ پرند

 

 

تازه ترین خبرها

مجتمع تجاری الهیه

مجتمع تجاری الهیه

آدرس:تهران،الهیه،بلوار آفریقای شمالی،مقابل خیابان گلنار شماره تماس:02122036995
سرزمین عجایب اصفهان

سرزمین عجایب اصفهان

ی مجموعه تفریحی بزرگ و جذاب هست که میتونید لحظات به یاد موندنی رو تو این مجموعه رقم بزنید. آدرس: اصفهان، طبقه زیرین پایانه مسافربری...
اجاره منزل در طرشت تهرانTTT01

اجاره منزل در طرشت تهرانTTT01

اجاره منزل در طرشت تهران TTT01 مبله شده/ گیرنده دیجیتال/کولرآبی/شوفاژ/ امکانات کامل/آشپزخانه مجهز/ یک خوابه/ یک تخت دونفره شماره تماس:09198791445
اجاره منزل مبله در خیابان کشاورزی اصفهان  با کد EKI01

اجاره منزل مبله در خیابان کشاورزی اصفهان با کد EKI01

این خانه مبله یک خواب دو تخته و تمامی امکانات اسکان را داره. تلفن رزرو: 09367606400
اجاره منزل مبله در خیابان میر اصفهان با کدEMR01

اجاره منزل مبله در خیابان میر اصفهان با کدEMR01

واحد مبله خیابان میر 2خوابه- 4تخته- سالن مبله شده- آشپزخانه مجهز- سرویس بهداشتی و حمام تمیز. تلفن رزرو: 09367606400